Kompiuterizavimas daro teigiama poveiki ivairioms gyvenimo sritims

Šiuolaikinio kompiuterio galvoje dažnai galime pamatyti kasos įrangą - dažnai su jutikliniu ekranu - taip pat finansinį spausdintuvą ir rankinio ar brūkšninio kodo skaitytuvą, įmontuotą prekystalyje. Tokie metodai dažniausiai taikomi aukštose rinkose ir parduotuvių tinklui priklausančiose parduotuvėse.

Juose yra labai didelis asortimentas, gaminių kainos dažnai keičiasi, o patys gaminiai dažnai parduodami ir užsakomi. Todėl, norint perkelti kodų skaitytuvą ir paspausti vieną mygtuką kompiuteryje, reikia kompiuterio pardavimo įrašų ir vykdyti prekių pardavimo operacijas.

Tačiau šios kompiuterizacijos paprastai nereikia. Pvz., Kai turime dirbti su nedidele kaimynystėje esančia parduotuve, žalumynu ar labai būdinga asortimentu, tokia kompiuterizacija bus nereikalinga. Ta forma, kai mes užsakome kelis ar keliolika vienetų gaminių kartą per dvi savaites ir jei pasirinkimo tipas nesikeičia labai dažnai, mums reikia tik „novitus small plus“ kasos. Pakanka padalinti asortimentą į keletą ar kelias grupes, suteikti kiekvienam PLU atskirą ir rankiniu būdu priklijuoti bet kokio produkto kainų etiketes. Kalbant apie šį rinkinį, tai nėra daug darbo ir tikrai reikia prižiūrėti visus šalies geležinkelius dėl kainų ar gaminių dalių.

Vietinės parduotuvės kasos aparatas yra būtinas reikalavimas - mokesčių inspekcija. Jei parduotuvė atitinka tam tikrą pajamų ribą, ji turi naudoti šį įrenginį. Tačiau parduotuvės savininkas, nors ir privalo registruoti šią sumą ir naudoti ją su kiekviena operacija, turi puikų pasirinkimą pagal kasos skonį. Mažos turto parduotuvės atveju verta pasirinkti paprasčiausią, pigiausią kasos aparatų modelį, kuris neturi per daug funkcijų ir yra natūralus naudoti. Mes galime manyti, kad tai yra patys svarbiausi kriterijai, norint sėkmingai įsigyti grynųjų pinigų, ir kad jie ilgai nesikeis.